Národní centrum pro toxické látky
je koordinátorem národních aktivit v souvislosti s implementací mezinárodních úmluv k chemickým látkám v České republice. Národní centrum je součástí Centra pro výzkum toxických látek v prostředí (RECETOX) Masarykovy univerzity v Brně.
 

Aktuality

Stres matky opravdu může ovlivnit i dítě

15.8.2019 | Další informace...

Rozhovor se socioložkou doc. Irenou Štěpaníkovou, výzkumnou pracovnicí RECETOX, který vyšel v Lidových novinách 10. srpna 2019.


Vyšlo letní číslo RECETOX news

15.7.2019 | Další informace...

Z obsahu čísla vybíráme: Nová zpráva EASAC o zvýšení zdravotních rizik, celosvětová konference v Ženevě, spolupráce s městem Brnem, činnost Regionálního centra Stockholmské úmluvy.


Nový projekt v RECETOX

10.5.2019 | Další informace...

Zahajovací jednání konsorcia projektu E-SHAPE (Případové studie EuroGEOSS: služby vytvořené Evropou, EuroGEOSS Showcases: Applications Powered by Europe) podpořené programem Horizont 2020 se uskutečnilo ve francouzském Cannes ve dnech 9.–10.května 2019. Projekt potrvá až do května 2023 a je v něm zapojeno 54 partnerů ze 17 členských zemí Evropské unie a dále Izrael, Egypt a Etiopie.


Vyšlo první letošní číslo RECETOX News

25.3.2019 | Další informace...

V novém čísle RECETOX News se dozvíte více o nových studiích HERA a Young Adults (CELSPAC), využití výzkumné infrastruktury RECETOX v roce 2018 a aktuální činnosti Regionálního centra Stockholmské úmluvy.


» Archiv