Národní centrum pro toxické látky
je koordinátorem národních aktivit v souvislosti s implementací mezinárodních úmluv k chemickým látkám v České republice. Národní centrum je součástí Centra pro výzkum toxických látek v prostředí (RECETOX) Masarykovy univerzity v Brně.
 

Kde nás najdete

Autem z dálnice D1

Exit 190 Brno Západ a dále směr Svitavy, sjezd: Nový Lískovec, Univerzitní kampus (kruhový objezd u obchodního centra Campus Square), viz mapa. Pokračujte do ulice Netroufalky a na dalším kruhovém objezdu odbočte a pokračujte do ulice Studentská. Na parkovišti po pravé straně zaparkujte, před velkou oválnou budovou CEITEC (obejděte ji zprava) po schodech vystoupejte k cestičce mezi budovami a dejte se vlevo. Pavilon A29 je předposlední budova po pravé straně.

MHD z centra (vlak, bus)

Autobus č. 61 ze zastávky Zvonařka (UAN) nebo Úzká (u hlavního nádraží vlakového vedle Tesca) vystoupit na zastávce Kamenice. Pokračujte po cestičce směrem vzhůru ve směru jízdy autobusu. Budova A29 je druhá budova vlevo (viz mapka)

Autobusy č. 60, 61 ze zastávky Zvonařka (UAN), Úzká nebo Soukenická – vystoupit na zastávce Univerzitní kampus nebo Nemocnice Bohunice.

Trolejbus č. 25 ze zastávky Mendlovo náměstí do zastávky Univerzitní kampus.

Od zastávky Univerzitní kampus nebo Nemocnice Bohunice vejděte do budovy Masarykovy univerzity (červený vstup nebo i stříbrno-modrý vstup, po obou stranách kruhového objezdu) a pokračujte k pavilonu A29 podle chodbové navigace (cca 5 minut od vstupu do budov).