Kde nás najdete

RECETOX sídlí v univerzitním kampusu Masarykovy univerzity v Brně-Bohunicích, adresa Kamenice 753/5, pavilon D29.

Autem

Z dálnice D1:

D1 Exit 190 (Brno Západ) a dále směr Svitavy, sjezd: Nový Lískovec, Univerzitní kampus. Dále viz mapa níže. (Kruhový objezd 3. sjezd do ulice Netroufalky, na křižovatce vpravo na ulici Kamenice, na dalším kruhovém objezdu 3. sjezd do ulice Netroufalky a pak první vpravo do ulice Studentská. Parkoviště je po cca 100 m vpravo.)
Doprava zboží a služeb může zajet až ke garáži/do garáže budovy pavilonu D29 – pokračovat dále po ulici Studentská, až bude vpravo vidět vjezd do garáže označený logem RECETOX.

GPS souřadnice: 49°10'42.28"N, 16°34'17.26"E

Načítám mapu…

MHD z centra Brna (vlak, bus)

• Tramvaj č. 8 ze stanice Hlavní nádraží do zastávky Nemocnice Bohunice. Cca 15 minut, 25 Kč.
  • Autobus č. 61 ze zastávky Dolní nádraží, Úzká nebo Hlavní nádraží, vystoupit na zastávce Kamenice – cca 20 minut
  • Autobus č. 40 ze zastávky Hlavní nádraží nebo Úzká – vystoupit na zastávce Univerzitní kampus-sever (konečná zastávka) – cca 20 minut.

Bližší informace o MHD v Brně naleznete na webu DPMB, případně v elektronických jízdních řádech.