Školení: hodnocení připravenosti zkušebních metod

RECETOX pomáhá expertům v PARC. Pavel Babica bude jedním ze školitelů na prvním PARC tréninku zaměřeném na hodnocení připravenosti zkušebních metod pro vstup do regulačně relevantních validačních studií, který pořádá Miriam Jacobs.

20. 1. 2024

Školení: hodnocení připravenosti zkušebních metod

Odkaz pro připojení: přes MS-Teams

Kdy: ve čtvrtek 25.1.2024, 17:00 - 18:00 CET

Pozvánka:

Rádi bychom vás informovali o tréninku zaměřeném na téma "Posouzení připravenosti zkušebních metod pro vstup do regulačních validačních studií", který pořádá Miriam Jacobs - vedoucí metodiky NAMs v rámci PARC.

Agenda:

Time

Topic

Speaker

17:00 - 17:10 (10’)

Introduction:

Introduction and background to test method readiness assessment

Miriam Jacobs

17:10 - 17:40

(30’)

Practical feedback:

Preparing a test method readiness spreadsheet for evaluation by the OECD Non Genotoxic Carcinogen IATA Expert Group & translating it into a publication

Pavel Babica

17:40 - 18:00

(20’)

Questions & discussion

All participants

Kdo by se měl/mohl zúčastnit:

Tento první trénink je určen pro partnery PARC, kteří vyvíjejí testovací metody a IATA, a bude doplněn druhým tréninkem, který se bude konat v polovině února a bude zaměřen na proces hodnocení připravenosti k testování pro endokrinně relevantní testovací metody in vitro.